LAVIVANT luxury, korejský červený ženšenový extrakt a jujuba (doplněk stravy)

(2 hodnocení)
860 Kč
+35 věrnostních bodů
Množství 30 x 10g
Dávkování Jedna tyčinka extraktu denně. Doporučujeme rozpustit v teplé vodě a vypít.
Obsah saponinů Celkový obsah saponinů (ginsenosidů) 100 mg/g a z toho Rg1+Rb1+Rg3 = 8.6mg/g
Trvanlivost 2 roky
Délka kúry 30 dní

Složení: Unikátní kombinace korejského 6 letého červeného ženšenu s dalšími medicinálními bylinami (všehoj ženšenový extrakt z kořene a plodu 1 100 mg, fruktóza 1 g, jujuba extrakt z plodu 1 000 mg, kokořík vonný extrakt z oddenku 1 000 mg, škrobový sirup 3,4 g, oligosacharidy 2,5 g)


Denní dávka 1 sáček odpovídá extraktu z 1 870 mg sušeného ženšene.
Luxusní dárkové balení unikátního produktu s vysokým pozitivním efektem.

Upozornění:
Extrakt není vhodný pro kojící a těhotné ženy a děti. Pokud vás trápí zvýšený krevní tlak, poraďte se o užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Dovozce: KGEC Europe, s.r.o.
Dostupnost: skladem
ks

Popis produktu

Informace k bylinám, které jsou součástí mixu

Korejský červený ženšen
https://www.lavivant.cz/cz-cs/o-zensenu 

Bobule ženšenu
extrakt z bobulí ženšenu, má různé biologické aktivity, jako jsou antidiabetické, protirakovinné, protizánětlivé, antioxidační, anti-neuro degenerace a zlepšování sexuálních funkcí biologických funkcí. Účinná složka proti stárnutí bobule ženšenu, syringaresinol, má navíc schopnost stimulovat dlouhověkost aktivací genu.

Jujuba
Jujuba je blízkým příbuzným krušiny, která roste v našich lesích, rodí nejedlé černé plody a má její kůra má léčivé vlastnosti. Je to rostlinou mírného pásu. Roste hojně v Jižní Asii, především v Číně. Pěstuje se také v Japonsku, Malé Asii a v Středomoří, nejblíže k nám v Bulharsku. Jujuba vyrůstá jako bujný keř nebo strom do výše přibližně deseti metrů charakteristický převislými větvemi. Jsou pokryté drobnými eliptickými lístky, které intenzivně svítí ve slunci. Mladé výhonky jsou pokryty černými fleky, které již na starších větvích nenajdeme. Z jara vyrůstají z pupenů velmi osobité ovocné výhonky, které v jeseni opadávají spolu s ovocem. Žádný jiný druh takovéto výhony netvoří. Mimo ovocných výhonů vyrůstají v řídkých odstupech výhonky vegetativní, které tvoří roční přírůst stromu. Na plodonosných výhonech se na jaře objevují malé žluté květy v úborech. Pro svůj nízký obsah kyselin není jujuba příliš vhodná pro přímou konzumaci. Když ji usušíte, chutná po datlích. Snad pro tuto vlastnost se jí na světových trzích přezdívá „čínská datle.“ Jinak svým plody jujuby vzhledem připomínají švestku. Tento plod má délku asi 5 cm a střední šířku 2,5 cm. Barva povrchu ovoce je světle zelená. Pod kůží se nachází zelenohnědá dužina, která je mdle sladká. Ve středu ovoce je velká oválná pecka. Je to ovoce velmi bohaté na uhlohydráty, kterých obsahuje 25 %, čili průměrně 3 krát více než naše ovoce. Jujuba obsahuje vitamín C, vitamin B2, provitamín A, bioflavonoidy, škroby a sacharidy (25 - 30 %, sušená jujuba až 63,8 %), bílkoviny, tuky, měď, kobalt, jód, draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík, zinek, mangan a rutin. Všechny tyto látky působí blahodárně na žaludek, trávicí systém či snižují krevní tlak. Plody, semena a kůra slouží jako léčivé drogy – působí na nespavost, tlumí kašel, zpomalují stárnutí, dobře léčí poranění úst a záněty ústní dutiny. Vzhledem k tomu, že plody jujuby obsahují málo kyselin, nejsou vhodné k přímému konzumu. Konzumují se vařené s rýží a kaší, nebo se užívají k plnění housek a pečiva. Plody však po usušení nabývají výborné chuti.

Kokořík vonný

Vnitřně se kokoříku užívalo jako prostředku močopudného a uklidňujícího, zevně se pak aplikoval na kožní záněty a na revmatismus. Tinktura z kokoříku se v některých případech osvědčila jako pomocný lék uklidňující při stavech úzkosti a panice. Přítomnost glukokininů napovídá, že by kokořík mohl pozitivní vliv jako doplněk stravy při léčbě cukrovky.

Uživatelská hodnocení

Hodnocení celkem
100 / 100
Hodnotilo
2
uživatelů
Tony Nguyen , 3. 4. 2022
Hodnocení produktu Zákazník doporučil tento produkt
silnější dávka a líbí se mi kombinace s jujubou a kokoříkem
luxury kupuji už dva roky a kombinuji s fone
Přínosná recenze? Ano (0) Ne (0)
Petr Kouba, Canon CZ , 29. 10. 2020
Hodnocení produktu Zákazník doporučil tento produkt
Nejchutnější zpracování ženšenu, co jsem kdy měl
po užití cítím obrovský příval energie, po ránu naprosto skvělé
Přínosná recenze? Ano (1) Ne (0)

Úřad KFDA (Korean Food and Drug Administration) registruje tyto prokazatelné účinky ženšenu:

Dlouhodobé užívání korejského ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, játra, žaludek, plíce, oběhový systém i psychiku. Udržuje hladinu cholesterolu v normě, snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi a řeší nedostatek energie.