Korejský červený ženšen, jujuba a kokořík, extrakt (doplněk stravy)

(2 hodnocení)
760 Kč
Množství 30 x 10g
Dávkování Jedna tyčinka extraktu denně. Doporučujeme rozpustit v teplé vodě a vypít.
Obsah saponinů Celkový obsah saponinů (ginsenosidů) 100 mg/g a z toho Rg1+Rb1+Rg3 = 8.6mg/g
Trvanlivost 2 roky
Délka kúry 30 dní
Korejský Červený Ženšen a Další Byliny: Luxusní Dárkové Balení s Vysokým Pozitivním Efektem

Naše unikátní směs obsahuje korejský 6 letý červený ženšen spolu s dalšími medicinálními bylinami, jako je jujuba a kokořík vonný. Tato luxusní kombinace poskytuje vynikající podporu pro vaše celkové zdraví a pohodu.

Každý sáček obsahuje pečlivě vybrané složky, včetně extraktu z kořene a plodu korejského ženšenu, jujuba a kokoříku vonného, které jsou známé svými léčebnými vlastnostmi. Navíc je naše směs obohacena fruktózou a oligosacharidy pro další posílení účinků.

Denní dávka 1 sáčku poskytuje extrakt z 1 870 mg sušeného ženšenu, což zaručuje vysokou koncentraci účinných látek a maximální účinnost produktu.

Máme na paměti vaše zdraví, proto jsme vybírali pouze ty nejkvalitnější ingredience. Naše dárkové balení s vysokým pozitivním efektem je perfektní volbou pro ty, kteří hledají přírodní podporu pro své zdraví a pohodu.

Přestože je naše směs účinná, je důležité si uvědomit, že není vhodná pro kojící a těhotné ženy a děti. Pokud máte zvýšený krevní tlak, doporučujeme se před užíváním konzultovat s lékařem.

Nečekejte déle a vyzkoušejte naši luxusní směs korejského červeného ženšenu a dalších bylin již dnes!

Pro více informací a nákup navštivte naše internetové stránky.

Dovozce: KGEC Europe, s.r.o.

Dostupnost: skladem
ks

Popis produktu

  1. Korejský červený ženšen: Je známý pro své léčebné vlastnosti a je hojně využíván v tradiční asijské medicíně. Má pozitivní účinky na imunitní systém, energii, stres a kognitivní funkce.

  2. Bobule ženšenu: Extrakt z bobulí ženšenu má různé biologické aktivity, včetně antidiabetických, protirakovinných, protizánětlivých a antioxidačních vlastností. Obsahuje účinnou složku syringaresinol, která může stimulovat dlouhověkost aktivací genu.

  3. Jujuba: Jujuba je ovocná rostlina, která má léčivé vlastnosti. Obsahuje vitamíny, minerály a další látky, které působí pozitivně na žaludek, trávicí systém a krevní tlak. Může být užitečná při léčbě nespavosti, kašle, zánětů ústní dutiny a má údajně i schopnost zpomalovat stárnutí.

  4. Kokořík vonný: Vnitřně se užívá jako močopudný a uklidňující prostředek. Zevně se aplikuje na kožní záněty a revmatismus. Obsahuje glukokininy, což naznačuje, že by mohl mít pozitivní vliv jako doplněk stravy při léčbě cukrovky.

Tyto byliny mají různé účinky a mohou být užitečné pro podporu celkového zdraví a wellness. Je však důležité si uvědomit, že doplňky stravy nejsou náhradou za vyváženou stravu a zdravý životní styl. Před zahájením užívání jakýchkoli nových bylin nebo doplňků stravy je vhodné poradit se s lékařem, zejména pokud máte existující zdravotní problémy nebo užíváte léky.

Uživatelská hodnocení

Hodnocení celkem
100 / 100
Hodnotilo
2
uživatelů
Tony Nguyen , 3. 4. 2022
Hodnocení produktu Zákazník doporučil tento produkt
silnější dávka a líbí se mi kombinace s jujubou a kokoříkem
luxury kupuji už dva roky a kombinuji s fone
Přínosná recenze? Ano (0) Ne (0)
Petr Kouba, Canon CZ , 29. 10. 2020
Hodnocení produktu Zákazník doporučil tento produkt
Nejchutnější zpracování ženšenu, co jsem kdy měl
po užití cítím obrovský příval energie, po ránu naprosto skvělé
Přínosná recenze? Ano (1) Ne (0)

Úřad KFDA (Korean Food and Drug Administration) registruje tyto prokazatelné účinky ženšenu:

Dlouhodobé užívání korejského ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, játra, žaludek, plíce, oběhový systém i psychiku. Udržuje hladinu cholesterolu v normě, snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi a řeší nedostatek energie.