O firmě

Značka LAVIVANT vznikla v srpnu roku 2014 a na trh se poprvé dostala v lednu 2015. Ale celý příběh začal ještě dřív.

V roce 2012 jsem se seznámil s Pilyongem Choi z jihokorejského Soulu, který je spoluvlastníkem a manažerem rodinné společnosti, která zpracovává ženšen s tradicí od roku 1995, a je držitelem řady patentů.

Náš obchodní vztah po roce přerostl v přátelství. Právě tehdy se začala rodit myšlenka na vznik vlastní značky. Chtěli jsme zákazníkům nabídnout ten nejlepší ženšen přímo od výrobce. Abychom mohli plně garantovat jeho kvalitu, rozhodli jsme se vyrábět vlastní ženšenové produkty.

Naše spojení dalo vzniknout značce LAVIVANT.

LAVIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život.“ Proto i slogan, který je součástí názvu značky, nese heslo „Cesta zdraví“ či v angličtině „The Road to Health.“

LAVIVANT je naše krédo a hlavní smysl naší činnosti. Abychom byli sami spokojení, musí být spokojení i naši zákazníci. Možná to zní jako klišé, ale opravdu tomu věříme. Proto našim klientům nabízíme jen produkty, které sami používáme a na vlastní kůži jsme se přesvědčili o jejich pozitivních účincích.

Kvalitní ženšen je správná cesta k pevnému zdraví.

Cesta zdraví je LAVIVANT.

Robert Sobola
jednatel společnosti

Podpis Roberta Soboly

Úřad KFDA (Korean Food and Drug Administration) registruje tyto prokazatelné účinky ženšenu:

Dlouhodobé užívání korejského ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, játra, žaludek, plíce, oběhový systém i psychiku. Udržuje hladinu cholesterolu v normě, snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi a řeší nedostatek energie.