Blog – Nedaří se vám plnit novoroční předsevzetí? Lopuch vám pomůže!

Pokud jste si dali novoroční předsevzetí a nedaří se vám ho plnit, nebuďte zklamaní. Zhluboka se nadechněte, vydechněte a jestli o výsledky předsevzetí opravdu stojíte, pusťte se do jejich plnění znovu.

Když jsme vám dávali tipy na 4 novoroční předsevzetí, psali jsme, že je 88 % lidí nedodrží. Důvodem většinou bývá nejasně daný nebo splnitelný cíl. Pokud jste si vzali naše rady k srdci a přesto se vám plnění nedaří, máme pro vás další tipy.

Tentokrát se zaměříme na vůbec nejpopulárnější novoroční předsevzetí - hubnutí. Do určitého věku můžete jíst, co chcete a kila nepřibývají. Najednou ale přijde zlom a každý prohřešek proti zdravé stravě se vám rychle vymstí, respektive usadí v problémových partiích.

Pomoc hledejte v přírodě, ne v lékárně

Přestože se internet hemží nejrůznějšími tipy na diety a reklamami na spalovače tuků, každý podvědomě tuší, že úspěch závisí především na dvou věcech:

  1. přiměřených porcích,
  2. dostatku pohybu.

Není ale ostuda, když si trochu pomůžete. Vždy ale myslete na své zdraví a vyhýbejte se umělým přípravkům plných chemie. Příroda totiž nabízí dostatek možností pro zdravé hubnutí a jako bonus přidává pevné zdraví.

Recept na hubnutí podle Roberta? Lopuch, pohyb a uzené

V Koreji například nedají dopustit na lopuchový čaj. Lahodný nápoj s typickou dřevitou chutí si ale své fanoušky získal už i v České republice. Jedním z těch, kteří se s 1. lednem pustili do boje s přebytečnými kily, je i Robert.

“Proléval jsem se lopuchovým čajem a sportoval, a přestože jím hodně uzeného, zhubl jsem za měsíc 4 kg,” napsal nám na začátku února v dopise, ze kterého máme opravdu radost.

Kromě toho, že má lopuch pozitivní vliv hubnutí, je tělu prospěšný i v jiných ohledech:

  • detoxikuje,
  • zlepšuje cirkulaci krve,
  • léčí bolesti v krku a nachlazení,
  • srovnává hladinu cholesterolu.

Pokud tedy chcete zhubnout a zároveň vás trápí akné, lopuchový čaj by pro vás měla být jasná volba. Doporučené dávkování je 2 šálky denně, jedno balení vám tedy vystačí téměř na měsíční kúru.

Tip na závěr: Dopřejte si čaj zdarma

Spustili jsme věrnostní program, díky kterému si můžete lopuchový čaj dopřát zcela zdarma. Stačí nasbírat body za nákupy. Pokud ale v zimě a na jaře užíváte ženšenový extrakt, nebudete mít se sbíráním problém. Objednávku extraktu ale neodkládejte - na skladě máme už méně než 100 ks.

Úřad KFDA (Korean Food and Drug Administration) registruje tyto prokazatelné účinky ženšenu:

Dlouhodobé užívání korejského ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, játra, žaludek, plíce, oběhový systém i psychiku. Udržuje hladinu cholesterolu v normě, snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi a řeší nedostatek energie.