LAVIVANT FONE, korejský zázrak (doplněk stravy)

(0 hodnocení)
36,90 €
+45 věrnostních bodů
Množství 30 x 10g
Dávkování 1 x tyčinka/den, ráno na lačno
Obsah saponinů Rg1+Rb1+Rg3 = 6,3mg/10g
Trvanlivost 24 měsíců
Složení: Unikátní kombinace extraktu korejského 6 letého červeného ženšenu (60%) a extraktu korejského 6 letého fermentovaného červeného ženšenu (9%), extraktu z bobulí ženšenu a s dalšími medicinálními bylinami (Korean Angelica, Atractylodis Rhizoma, Raisin tree fruit, Turmeric, Morus Bark)

Luxusní dárkové balení unikátního produktu s vysokým pozitivním efektem.

Upozornění:
Extrakt není vhodný pro kojící a těhotné ženy a děti. Pokud vás trápí zvýšený krevní tlak, poraďte se o užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Dovozce: KGEC Europe, s.r.o.
Dostupnost: skladem
ks

Popis produktu

LAVIVANT FONE

Je to opravdu korejský zázrak - unikátní balanční bylinná směs pro dosažení celkové rovnováhy těla. Posiluje nejdůležitější centra lidského organismu.

Podpora vsech 5ti prvků dle TČM, imunity a trávení.

O ženšenu se dozvíte zde https://www.lavivant.cz/cz-cs/o-zensenu

Korean angelica (Fialový pastinák) Angelica Gigas 5 Seeds Giant Korean Angelica Purple Parsnip
Korean Angelica gigas Nakai (AGN) je hlavní léčivá bylina používaná v asijských zemích, jako je Korea a Čína. Tradičně se jeho sušený kořen používá v Koreji k léčbě anémie, bolesti, infekcí a kloubního revmatismu, dysmenorey a migrény, nejčastěji vařením ve vodě k přípravě lékových forem.
Atractylodis Rhizoma (Atraktylis velkoúborný)Bai Zhu - Rhizoma Atractylodis Macrocephalae - atraktylis velkoúborná  (zdužnatělý kořen) - (tonify the Spleen and… | Chinese medicinal herbs,  Herbs, Chinese herbs
Atractylodes rhizome se často používá při stavech, jako je žaludeční a břišní distenze, průjem, obecný otok, slabost nebo vadnutí dolních končetin, revmatické klouby, nachlazení a chřipka, šeroslepota, rozmazané vidění a suché oči.
Atractylodes rhizome je vhodný pro revmatická onemocnění kloubů
Když jednotlivci pociťují tíhu končetin, bolest svalů nebo necitlivost, může atractylodes rhizome pracovat s pubescentním kořenem angeliky, kořenem gentiana macrophylla a kořenem fourstamen stephania, aby vyloučil vlhkost v končetinách a zmírnil syndrom bi. Atractylodes rhizome podporuje zdraví očí.

 
Raisin tree fruit (Dužistopka sladká)Raisin tree | plant and fruit | Britannica
Japonský rozinek se po mnoho let používá v tradiční medicíně v celé Asii, protože se používá jako účinná látka v mnoha bylinných léčivých přípravcích a ošetřeních. Plody tohoto stromu připomínají po vysušení rozinky, odtud název.
Ovoce japonského rozinkového stromu je neobvyklé, protože ho nelze jíst. Samotné ovoce (navzdory názvu „rozinka“) je malé, tvrdé a houževnaté, nepoužívá se často.
Je to stopka ovoce, která má mnoho výhod, často se konzumuje a používá se v mnoha bylinných přípravcích po celé Asii. Stonka roste kolem zralého ovoce a je pokroucená. I když to vypadá nechutně, je ve skutečnosti sladké a lze jej použít jako náhradu medu. Bylo také zjištěno, že pomáhá vytvářet víno a chutná docela jako asijská hruška. Když jsou shodou okolností, tyto stonky mají podobnou strukturu jako rozinky.
Extrakt z ovoce, stonků a masa stromu obsahuje chemickou sloučeninu zvanou dihydromyricetin (DHM). Po vyčištění se používá k léčbě kocoviny (ale i dalších stavů) po tisíce let. Je tak efektivní, že si získal pověst po celém světě a nyní je k dispozici na přepážce v mnoha zemích. Dihydromyricetin je nejen prodáván jako doplněk stravy se známými protialkoholickými vlastnostmi, ale také funguje jako silný modulátor neurotransmiterů, antioxidant a chrání játra. Není žádným překvapením, že se v čínské medicíně používá tak dlouho. I když jedinec pije jen mírně, alkohol stále zatěžuje játra. Konzumací dihydromyricetinu při pití může DHM pomoci chránit játra a potenciálně snížit stres, kterým prochází při pití.
 
Turmeric (Kurkuma)Kurkuma je mnohem víc než jen obyčejné koření | Naureus.cz
Kurkuma nebo také indický šafrán (jak se rostlině někdy říká), je koření získávané ze sušeného a namletého oddenku kurkumovníku dlouhého (latinsky Curcuma longa). Koření žluté barvy pochází z jižní Asie. Zlatému koření, jak bývá přezdíváno, je přisuzována řada pozitivních vlivů na zdraví. Ať už je to prospěšnost pro imunitní systém, tlumení bolestí nebo třeba pomoc při trávení.
Účinky kurkumy v praxi
Kurkuma je výrazný antioxidant a pro léčebné účely se používá přes 4000 let. Jako protizánětlivou složku ji využívá nejen tradiční čínská medicína, ale i ajurvéda. Obě alternativní metody na kurkumu sázejí pří léčbě ran, problémech s trávením jako je nadýmání a podporování chuti k jídlu, ale také přispívá tvorbě žluči, pomáhá při jaterních problémech.
Kurkuma rozpouští krevní sraženiny, ulevuje od bolesti zubů, zad a žeber. Příznivě působí i na podporu a usměrnění toku energie. Laboratorní testování prokázalo další prospěšné vlastnosti. Vedle již zmíněných protizánětlivých a antioxidačních schopností této rostlině nechybí antibiotické, protikřečové, ale také třeba protinádorové účinky.
Z dalších pozitivních vlivů bylo zjištěno působení na pokles krevního tlaku, podporování sekrece žluči, stimulování činnosti dělohy, mírnění otoků a zánětů. Využívána je také při žaludečních vředech, virových a bakteriálních infekcích nebo ateroskleróze. Tradiční a prozatím neprokázané využití kurkumy uvádí také konzumaci při ekzémech, syndromu karpálního tunelu, cirhóze jater, žlučových kamenech (některé zdroje ale nabádají k obezřetnosti), nemocích srdce nebo AIDS.
Morus bark (Morušovník)Morus alba (White Mulberry) | North Carolina Extension Gardener Plant  ToolboxSang Bai Pi 100% Natural Raw Material Morus Alba L. Bark P.e./cortex Mori  Radicis Extract Powder - Buy Morus Alba L. Bark P.e.,Cortex Mori Morus Alba  L.,Cortex Mori Radicis Extract Product on
Mori Cortex Radicis (MCR) neboli kůra stromu Morušovníku, je známa v korejské medicíně s protizánětlivými, antiastmatickými a hypoglykemickými účinky.
Mori Cortex Radicis (MCR) označuje kořenovou kůru Morus alba, který se již dlouho používá k léčbě nemocí, jako je jako žloutenka, hemateméza a otoky.
Mori Cortex Radicis je enormní zdroj flavonoidů a dalších sloučenin, jako jsou benes, benzofurany, terpeny a alkaloidy.
 

Úřad KFDA (Korean Food and Drug Administration) registruje tyto prokazatelné účinky ženšenu:

Dlouhodobé užívání korejského ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, játra, žaludek, plíce, oběhový systém i psychiku. Udržuje hladinu cholesterolu v normě, snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi a řeší nedostatek energie.