couple-731890_960_720

Zažijte uspokojení bez chemie a vedlejších účinků

Po očku sledujete chemické podpůrné látky, ale z jejich užívání máte strach, nechcete do nich investovat nebo nevěříte jejich účinkům. Toužíte ale najít řešení vašeho ne zcela uspokojivého sexu
lního života. Tak se spolehněte na tradiční východní medicínu.

Příroda vás postaví, sbohem modré pilulkyZažijte uspokojení bez chemie (1)
Po staletí si v Asii muži zavěšovali kolem krku kousek kořene ženšenu. Ten před souloží cucali kvůli zvýšení své potence. Čínské houbě nesmrtelnosti – lingzhi – se zase přezdívalo “bylina duchovní potence”.

Staletí trvající zkazky a doklady z literatury i výtvarného umění nedaly vědcům spát. Rozhodli se provést sérii experimentů k potvrzení nebo vyvrácení teorie o pozitivních účincích kořene ženšenu a houby lingzhi na sexuální výkonnost.

Ozkoušeno na lidech

Vědci si pozvali 119 mužů se sexuální dysfunkcí. Skupinu rozdělili na poloviny a jedna z nich začala po dobu 8 týdnů užívat červený korejský ženšen, kontrolní skupina pouze placebo. Zatímco vědce z jihokorejské univerzity potěšily výsledky testování, kontrolovaná skupina mužů si užila už průběh pokusu.

Díky ženšenu problémy s erekcí totiž zcela nebo výrazně ustoupily, zvýšila se i chuť na sex. Výsledek o pozitivním efektu prezentovali vědci i v odborném časopise zabývajícím se problémy s erekcí.

Přírodně a přirozeně

V dalším z pokusů korejský ženšen začala užívat polovina z 45 mužů ve věku okolo padesáti let. Na konci osmého týdne následovala dvoutýdenní přestávka a skupiny se v užívání ženšenu a placeba vyměnily.

60 % z testovaných mužů pocítilo výraznou změnu v sexuální výkonnosti i apetýtu. Takový výsledek je srovnatelný s testy na populární modrou pilulku Viagra.

Dnes už ženšen kolem krku nosit nemusíme, máme naštěstí po ruce modernější řešení a silné přírodní afrodiziakum je dostupné i v jiné formě.

Ženšen neprodlužuje pouze erekci, ale i celý život

Vysokých výsledků dosáhnete jen s kvalitním kořenem života, jako je třeba LAVIVANT. Korejský ženšen tepelně upravujeme, případně fermentujeme. Na základě těchto postupů při zpracování se urychluje čas vstřebávání účinných látek z extraktu. Jeho účinky tak můžete pocítit rychleji. Připravte se ale na to, že některé zážitky budou trvat déle.

Ženšen pro vás pěstujeme v Koreji, kde z půdy získává nejvyšší obsah účinných látek. V půdě roste a sílí celých 6 let, než je vám připraven pomoci.

Díky vysokému obsahu saponinů (80 mg/g) kromě erekce a chuti na sex pozitivně ovlivňuje i koncentraci, snižuje pocit vyčerpání a udrží vás v dobré náladě. A jak určitě víte, to všechno se pro hezký večer s vaší drahou polovičkou velmi hodí.

 

Houba nesmrtelnosti nezůstává pozadu

Na Shanghajské Univerzitě tradiční čínské medicíny vědci zkoumali pro změnu vliv lingzhi (Ganoderma) na sexuální potenci. Podle tradiční čínské medicíny se zdroj sexuální energie nachází v ledvinách. Pokud tedy máte zdravé ledviny, máte zdravé libido a sexuální život. Právě lingzhi podporuje správnou funkci ledvin.

Lingzhi prokazatelně působí i na další 4 orgány – srdce, plíce, slinivku a játra. Zároveň lingzhi:

  • posiluje imunitní systém,
  • stabilizuje dýchací systém,
  • potlačuje únavu,
  • podporuje okysličování krve,
  • celkově slaďuje funkci orgánů.

To by v tom byl čert, aby se z mužů nestali při užívání lingzhi ďáblové v posteli. Houba nesmrtelnosti však pomáhá zlepšit sexuální život oběma pohlavím.

Investice, která vás uspokojí

Lahvičku obsahující dostatečné množství na pravidelné měsíční užívání si na našem eshopu můžete opatřit za 590 korun. Do zkvalitnění sexuálního života tak investujete necelých 20 korun denně. Měsíční dávka – 30 kapslí houby nesmrtelnosti – lingzhi – vás pak vyjde na 390 Kč. Je na vás, kterou silnou zbraň tradiční čínské medicíny si vyberete.  

Rady a tipy:

Užijte si jaro v plné síle a spolu – ženšen podporuje plodnost a chuť na sex i u žen. Po společně strávených chvílích se nezapomeňte něčím dobrým posilnit.

ŽENŠEN I LINGZHI PRO VÁS DOVÁŽÍME AŽ Z ASIE (2)

Napsat komentář