Teploměr a léky.

Začněte brát ženšen včas. Když máte horečku, je už pozdě

Antibiotika porazí většinu nemocí, ale mají mnoho nežádoucích účinků. Ničí střevní mikroflóru, způsobují alergie a příliš časté užívání navíc snižuje jejich účinnost. Přitom stačí dbát na prevenci a člověk se jim vyhne.

Vyzrajte na nemoci

Ochladilo se a prší. Zatím se však cítíte zdraví a na prevenci ani nepomyslíte. Pokud se v tom poznáváte, nejste sami. Většina lidí své dobré zdraví považuje za samozřejmost.

To je však častá chyba. Pevné zdraví samo od sebe nevydrží navěky. Právě naopak – kdo o své tělo nezačne pečovat, toho dřív nebo později dostihne nemoc. Proto je na prevenci nutné myslet zavčas.

Korejský ženšen patří k nejúčinnějším čistě přírodním látkám. A dokáže téměř zázraky, pokud se užívá pravidelně:

Ženšen chrání proti nemocem dýchacích cest

Teď na podzim lidé zvlášť ocení, že ženšen chrání před rýmou, zánětem průdušek i chřipkou. Posiluje imunitu, ředí hlen na průduškách a pomáhá tak při odkašlávání.

Aby ženšen mohl rozvinout své blahodárné účinky, je potřeba ho začít brát včas. Pokud už ležíte v horečkách, ženšenová kúra vás nespasí. Proto doporučujeme korejský červený ženšen LAVIVANT preventivně užívat od září do května.

Dobrý doktor má zdravé pacienty

Někdy se říká, že západní medicínský průmysl je za nemocné lidi rád. Kdyby byli všichni zdraví, nikdo by nechodil k doktorovi a už vůbec ne do lékárny pro chemické léky. Ve východním světě to funguje jinak.

Alespoň dříve platilo, že dobrý lékař byl ten, který měl zdravé pacienty. Pokud byl člověk v dobré kondici, platil svému doktorovi. Když naopak onemocněl, platit doktorovi přestal, protože ten nedokázal preventivně zabránit jeho obtížím. Pro lékaře to také byla motivace nemocného opravdu rychle vyléčit.

To také může být příčina obrovské popularity ženšenu v asijských zemích. Jednoduše to byl ten nejúčinnější nástroj prevence.

Napsat komentář