Zhubněte s výrobky LaVivant.

Kila dolů? Pomůže vám lopuchový čaj

Zapomeňte na tukožroutské polévky, jablko ke každému jídlu a další prapodivné recepty na hubnutí. Rovnou se také vyhněte chemickým preparátům. Pokud chcete shodit nějaké to kilo, vyzkoušejte 100% přírodní lopuchový čaj.

Přírodní a nejjednodušší řešení je obvykle to nejlepší. Jinak tomu není ani v případě diet a různých tipů na hubnutí. Základní pravidla efektivního hubnutí zná každý. Bez nich to totiž nejde:

  • Jezte střídmě.
  • Pravidelně se hýbejte.

Proč ale neudělat něco navíc? Na hubnutí je skvělý korejský lopuchový čaj, který je 100% přírodní a nemá žádné vedlejší účinky. I když to není tak úplně pravda – lopuchový čaj má kromě redukce váhy mnoho dalších pozitivních účinků.

Jak hubnout s lopuchovým čajem

Ale hezky popořadě. Korejský lopuch zlepšuje metabolismus tuků, je lehce projímavý a působí diureticky. Kromě toho zahání chutě, hlad a je vhodný k celkové detoxikaci organismu. To vše z něj dělá ideálního společníka při dietě.
Vhodné dávkování jsou 3 šálky lopuchového čaje denně mezi jídly. Jednoduše lopuchovým čajem nahraďte svačiny. Korejský lopuchový čaj má příjemnou dřevitou chuť, takže toho určitě litovat nebudete.

Nejen dámy ocení vedlejší efekty

Lopuchový čaj (také známý jako burdock tea) je známý hlavně pro svou účinnost v boji s akné a kožními problémy. Skvěle totiž čistí krev a lymfatický systém a odvádí z těla škodlivé látky. Perfektně čistá pleť je ale rozhodně příjemný vedlejší produkt hubnutí.

Účinné látky lopuchového kořene navíc zlepšují kvalitu vlasů a upravují hladinu cholesterolu, takže se budete po lopuchové kúře cítit jako znovuzrození. Ženám navíc díky vysokému obsahu železa pomůže s problémy spojenými s menstruací.

Náš zaručený recept na hubnutí

Pokud chcete při hubnutí dosáhnout maximálních výsledků v krátkém čase, doporučujeme zkombinovat popíjení lopuchového čaje s užíváním ženšenového extraktu nebo kapslí. Užívají se ráno a zajistí vám dostatek energie na celý den.

Korejský ženšen rovněž podporuje zažívání a navíc je vhodný pro sportovce. Nehrozí tak, že byste neměli energii na pravidelné cvičení, bez kterého se zdravé hubnutí neobejde.

Tip na závěr: pozor, soutěž!

Kromě lopuchu dámám doporučujeme užívat i korejský ženšen. Ginsenosidy mají totiž blahodárné účinky na ženský organismus. Ani pánové ale nemusí zoufat, ženšen podporuje erekci a je považován za lék na neplodnost.

Vyberte si z nabídky ženšenových přípravků v našem e-shopu a nezapomeňte, že na hubnutí je nejlepší korejský lopuchový čaj.

Můžete se také zapojit do soutěže o přípravky z ženšenu i lopuchu na našem Facebooku.

Napsat komentář