Ženšenový extrakt dochází.

[Aktualita] Na skladě zbývá posledních 100 ks ženšenového extraktu

Nedávno jsme psali o vyprodání extraktu z fermentovaného ženšenu a dnes pro vás máme informaci v podobném duchu.

Pokud vám dochází ženšenový extrakt, neváhejte s objednávkou. Extrakty z šestiletého červeného korejského ženšenu mizí závratnou rychlostí a na skladě jich máme už jen 100 kusů. Nové zásoby nám pak přijdou až v březnu.

Nejenže sem totiž ženšen cestuje až z Koreje, ale samotná výroba tekutého extraktu metodou opakovaného vaření je časově náročná. Kořen musíme nejprve usušit a poté ho 4x vaříme po 12 hodinách.

Místo extraktu zkuste kapsle

Než nám zásilka se ženšenovými extrakty dorazí, můžete vyzkoušet naše kapsle LAVIVANT ROYAL GOLD s fermentovaným ženšenem. Mají extra vysoký obsah ginsenosidů a díky výrobě kvašením lépe vstřebáte účinné látky.

Krabička obsahuje 12 kapslí a v nabídce máme i zvýhodněný balíček 3 balení. Kúru s ženšenovými kapslemi doporučujeme zejména lidem, kterým se ráno nechce připravovat roztok extraktu. Kapsli s extrudovaným práškem z fermentovaného extraktu stačí jednoduše spolknout. Její želatinový obal se postupně rozpustí a účinné látky se uvolňují po celý den.

Mysleli jsme i na vegany a vegetariány. Želatinový obal kapsle snadno otevřete a obsah z ní vysypete. Můžete tak užívat čistý ženšenový prášek bez špatného svědomí z konzumace živočišných produktů.

Další výhody kapslí LAVIVANT ROYAL GOLD

Ještě nad kapslemi váháte? Dali jsme dohromady dalších 5 důvodů, proč byste je rozhodně měli vyzkoušet:

  1. Obsahují 120 mg/g ginsenosidů, přitom už hodnota 60 mg/g je považována za nadstandardní.
  2. Díky kvašení jsou vhodné i pro starší osoby a jedince s citlivým trávením.
  3. Mají certifikát Korea INSAM, což je obdoba české Klasy.
  4. Nemusíte řešit poměr ženšenu a vody. Prostě jen ráno zapijete kapsli.
  5. Můžete si dopřát kratší 12denní nebo delší 36denní kúru.

Tip na závěr: Vyzkoušejte naše čaje

Kromě kapslí nabízíme také ženšenový a lopuchový čaj. Oba vám pomohou v boji s chřipkami, nachlazením a korejský lopuch má navíc skvělé výsledky při hubnutí a čištění pleti.

Napsat komentář