Fermentovaný ženšen.

[Aktualita] Fermentovaný ženšen je momentálně vyprodaný

Máme radost, že tak vzorně pečujete o své zdraví! Také byste rádi pečovali, ale nestihli jste objednávku? Nemusíte zoufat, v březnu bude fermentovaný korejský ženšen opět na skladě. Zatím prosíme o trpělivost, protože relativně dlouhá doba dodání má své důvody. Čtěte jaké.

Náš korejský ženšen neleží měsíce někde ve skladě. V naší továrně v Koreji, do které se můžete sami podívat, práce na výrobě extraktu z vysoce kvalitního šestiletého ženšenu začíná až po přijetí objednávky.

Fermentovaný extrakt se navíc, jak už název napovídá, vyrábí metodou fermentace. Ta je časově náročnější než jiné metody a zabere několik dní. Výsledkem je ale extrakt vhodný zejména pro starší a citlivé osoby. Fermentace totiž zvyšuje vstřebávání účinných látek a extrakty vyrobené tímto způsobem jsou citlivější k zažívacímu ústrojí.

Nějaký čas zabere také ruční balení a samozřejmě přeprava. Z Koreje totiž ženšen do České republiky putuje po cestě dlouhé přes 8 000 km.

Vyzkoušejte fermentovaný extrakt ve formě kapslí

Protože při výrobě dbáme na kvalitu a ne na čas, udělilo nám korejské Ministerstvo zemědělství a lesnictví certifikát Korea INSAM, obdobu české KLASY. Tento certifikát má i náš extrakt ze šestiletého korejského ženšenu, který vyrábíme metodou pomalého vaření a který máme stále na skladě v našem e-shopu.

Než nám tedy přijdou nové zásoby fermentovaného extraktu, můžete si dopřát kúru s extraktem, který obsahuje přes 80 mg/g ginsenosidů.

Doporučujeme také kapsle LAVIVANT ROYAL GOLD, které obsahují extrudovaný prášek z fermentovaného extraktu. Navíc ráno nemusíte rozmíchávat extrakt ve vodě, stačí prostě spolknout kapsli a vyrazit do nového dne.

Tip na závěr: Počkejte do března

Jen co fermentovaný extrakt naskladníme, dáme vám vědět. Do té doby vydržte a nenechte se zlákat zahraničními e-shopy, nemusí se vám to vyplatit. Také si dejte pozor na pětilistý a sibiřský ženšen. Můžete naopak vyzkoušet něco nového – co takhle korejský lopuch?

Napsat komentář